Запись блога


Незабаром оновлення фурнітури для душу!

17.12.2021

 
 
Незабаром асортимент фурнітури для душу EffectProf буде розширено!
 
В грудні 2021 року ми чекаємо велику поставку душової фурнітури. В каталозі з’являться нові ручки -кноби, петлі з фіксацією та без, комплекти для розсувних душових кабін, конектори та з‘єднувачі! Також всі кріпильні елементи та ручки для душу ви зможете замовити в чорному, глянцевому та сатиновому кольорі!
 
Вибір якісної фурнітури для душу - запорука успішної реалізації будь-якого проекту з використанням скляних елементів. А завдяки розширеній варіації кольорів ви зможете підібрати фурнітуру, яка ідеально підійде під ваш проект.
 
Душова кабіна - досить складна конструкція, яка кожного дня піддається випробуванням вологою та перепадам температур. Тому так важливо обирати фурнітуру найвищої якості. Ми підібрали для вас найкращі рішенння від відомих брендів. Вся фурнітура пройшла необхідні випробовування для безпечного використання у вологих приміщеннях!
 
З розширеним асортиментом душової фурнітури EffectProf вам буде під силу укомплектувати будь-який проект стильно, практично, а головне якісно!
 

Язык

Валюта

Сервис

Личный кабинет

Корзина пуста
Вход или Регистрация