Otlav


Часом навіть сама незначна деталь грає ключову роль в великій справі. Монтуючи вікна або двері зі скла, важливо подбати про надійні і довговічні петлі. Відмінним рішенням в даному випадку стане фурнітура для дверей OTLAV. В онлайн-каталозі EffectProf.com.ua представлені оригінальні приховані регульовані петлі, а також інші аксесуари італійського виробництва за найвигіднішими цінами.

Історія бренду OTLAV (ОТЛАВ)

Майстерня токарного оброблення всіляких виробів (саме так розшифровується абревіатура OTLAV) була відкрита в містечку Санта-Лучія-ді-П'яве що в провінції Тревізо в Італії (Santa Lucia di Piave, Treviso, Italy), в березні 1956 року. Ініціатором відкриття став італійський підприємець Анджело Падовано. Спочатку він зробив ставку на надійність, якість і постійну модернізацію своєї продукції і не прогадав...

У 1967 році компанія OTLAV стала першим в світі, виробником штирів з пилоподібним різбленням з функцією анти-відриву. 1988 рік приніс випуск першого шарнірного з'єднання з тривимірним регулюванням, яке можна встановити без необхідності витягування двері з рами.

OTLAV, з його більш ніж піввіковою історією, завжди орієнтується на дослідження в сфері передових технологій. У 2012 році ринку була представлена ​​нова лінія прихованих петель для плоских (flush) дверей: Invisacta. Сьогодні компанія вважається одним зі світових лідерів з виробництва шарнірних з'єднань для дверей і вікон, а також інших аксесуарів для рам. Їй належить авторство на понад 100 патентів, випущено понад 2 мільярди одиниць товару. Офіси компанії знаходяться в Італії та Румунії. В широкому асортименті фурнітура ОТЛАВ в Україні представлена ​​в компанії виробника алюмінієвих систем для скла - EffectProf.

Фурнітура OTLAV (ОТЛАВ) - гарантія високої якості

 1. Широкий вибір петель різних типів (з декоративними: латунними, алюмінієвими, пластиковими (ABS) накладками, з накладками з нержавіючої сталі). Особливою популярністю користуються Invisacta - універсальні рішення, які можуть застосовуватися для будь-яких дверей і вікон.
 2. Ідеальна точність і висока технологічність виробів.
 3. Довговічність. Для виробництва дверної фурнітури використовуються метали виняткової надійності: латунь, нікель, бронза.
 4. Простота петель в монтажі (для полегшення установки існує спеціально розроблений шаблон), експлуатації та обслуговуванні.
 5. Міцне фінішне покриття надає виробам привабливий зовнішній вигляд.

Всі стадії виробництва на фабриці OTLAV автоматизовані, при цьому пильну увагу приділяють контролю якості на кожному етапі, починаючи від закупівлі сировини і до кінцевого результату - високотехнологічної дверної фурнітури. Італійська компанія має власну лабораторію, в якій проводить тестування продукції. У серійне виробництво відправляють тільки ті серії, які проходять випробування - 200 тисяч циклів відкривання. Купити Otlav в Києві можна, звернувшись в нашу компанію!

Каталог продукції ОТЛАВ

Гарантуючи стандарти якості, компанія OTLAV поставляє великий спектр продукції в 80 країн світу, в тому числі в Україні:

 • автоматичні пороги - алюмінієві з гумовою вставкою до полотен;
 • замки (циліндричні, магнітні);
 • обмежувачі ходу;
 • стопори прихованого монтажу;
 • розсувні системи;
 • дверні ручки;
 • аксесуари (навішувачі, ковпачки, засувки, накладки для декорування і оформлення дверей).

Окрему увагу заслуговують петлі: приховані, регульовані, з 2-х частин, з 3-х частин, системи з євро виїмкою, карткові, осьові. Вид петель підбирається в залежності від передбачуваного навантаження, а також розміру, розміщення та матеріалу виконання. Подумайте також, в який бік буде відкриватися ваші двері.

Петлі OTLAV в каталозі EffectProf

Приховані петлі OTLAV - популярний зараз елемент дверної фурнітури. Виготовляються з високоякісної сталі. Деталі оснащені кульковою віссю і пластичним мастилом, яка забезпечує легке обертання. В обох половинах петлі OTLAV знаходиться по 2 стрижня - центруючий і регулюючий, з їх допомогою здійснюється налаштуваяння в горизонтальній площині. Щоб уникнути заклинювання, стрижні регулювання вмонтовані у вбудовані шарикопідшипники. Також передбачено регулювання у вертикальній площині.

В Україні петлі OTLAV купити можна в компанії Еффектпроф. Деталі прихованого монтажу в білому і чорному кольорі, застосувавши які ваш інтер'єр знайде додаткову елегантність, оскільки і в закритому, і у відкритому стані петлі практично не помітні. Звичайно, ціна виробів вище середньої «ноунейм» на ринку, зате в їх якості і довговічності можна бути впевненим на всі сто.

Мова

Валюта

Сервіс

Особистий кабінет

Кошик порожній
Вхід або Реєстрація