HaiDeLiПоказані 1 - 24 з 44 товарних позицій


Фурнітура HaiDeLi (ХайДелі) в Києві

Скло набуло властивості конструкційного матеріалу (за рахунок технологій і методів, які змінюють його показники міцності), при цьому воно зберігло свої незамінні козирі - прозорість, герметичність, здатність пропускати світло. Завдяки цьому сильно розширилися межі його використання, зокрема, як фундаменту для створення архітектурних рішень. В даний час скло стало обов'язковим атрибутом в інтер'єрі: офісів, квартир, торговельних центрів, бутіків, салонів. У кожному з випадків разом зі склом використовується фурнітура, і дуже часто саме HaiDeLi.

Чому фурнітура HaiDeLi?
  • Продукція відрізняється простотою і надійністю. Будучи стійкою до зовнішніх впливів, вона використовується не тільки в приміщеннях, але і зовні - разом з офісними дверима, вітринами або скляними стелажами.
  • Хромовані елементи дозволяють фіксувати скляні полотна під різним кутом і в різних площинах.
  • Виробництво проходить під суворим контролем якості, воно сертифіковане за системою ISO 9001:2000.

Купити HaiDeLi в Києві - оптимальне рішення для тих, хто шукає фурнітуру гарної якості за доступною ціною.

Фурнітура для душових кабін HaiDeLi, маятникових і відкатних дверей

Купити петлі HaiDeLi в Києві слід тим, хто цінує практичність і надійність. Вони зроблені з латунної суміші з зовнішньою хромованою обробкою. Компанія EffectProf реалізує оснащення для душових кабін з 1 і 2-стороннім кріпленням, а також інтегрованим автоматичним доводчиком. Завдяки тому, що душові кабіни встановлюються без використання профілю, у ванній вони виглядають особливо повітряно і легко.

Сучасні маятникові двері - це системи зі скла на доводчики з відкриттям в обидві сторони. Їх механізм встановлюється в підлогу, утримує конструкцію відкритою і поступово її закриває. Петлі для дверей зі скла компактні, знаходяться по кутах, за рахунок чого виглядають дуже красиво. Широкий вибір дверних ручок HaiDeLi дає можливість підібрати систему під будь-який дизайн. Маятникові двері зі скла практичні й елегантні, а завдяки наявності спеціального обмежувача можуть в момент перетворитись в распашні.

Для дверей відкатного типу підприємство HaiDeLi виробляє фурнітуру з нержавіючої сталі з довговічним зовнішнім покриттям. Такі рішення мають стильний дизайн і високі експлуатаційні параметри.

Крім дверної фурнітури від HaiDeLi на нашому сайті доступна і інша продукція цього відомого бренду: фіксатори HaiDeLi, направляючі, фітінги HaiDeLi, вертикальні замки, з'єднувачі, кріплення скла. Наявність на складі тієї чи іншої товарної позиції запитуйте у наших менеджерів. Будемо раді співпраці!

Мова

Валюта

Сервіс

Особистий кабінет

Кошик порожній
Вхід або Реєстрація