HAFELE


Фурнітура Hafele (Хафель, Хефель) в Києві

Фурнітура - це ті непомітні деталі, які багато в чому визначають якість меблів і інших виробів. Вони, як гвинтик в єдиному працюючому механізмі. Як тільки той ламається, все перестає функціонувати. Точно так само і в меблевій сфері. Підйомні механізми, розсувні системи, ручки та інші маленькі і не дуже елементи, забезпечують практичність, комфорт і надійність: дверей, диванів, шаф, тумб і полиць. Нерідко відбувається так, що після кількох років експлуатації скляної двері, в ній починають зношуватися кріплення, ролики, доводчики. Причина тому - неякісне оснащення. Але якщо застосовується фурнітура для скляних дверей Hafele, то подібних недоліків практично не виникає, навіть після багатьох років інтенсивного використання.

Історія бренду

HÄFELE - міжнародна компанія-виробник фурнітури для меблів, а також електронних систем управління і контролю доступом.

Підприємство засноване в 1923 році в Німеччині, молодими підприємцями Адольфом Хефеле і Германом Функом. Спочатку це був маленький магазин залізних товарів в Аллендорфі що в землі Гессен (Allendorf, Hessen, Deutschland). В 1927 році Hafele (Хафель, Хефеле) переміщається в Нагольд, тодішній центр меблевої індустрії. Через три роки була налагоджена мережа доставки продукції по всій Німеччині, а вже у 1933-му підприємці вийшли на міжнародний рівень, вперше поставивши меблеву фурнітуру для спальні та кухні до Франції.

У 1949 році помирає засновник Hafele - Адольф Хефеле. Переживши жахи Другої світової війни, в 1950 році фабрику Хафель спіткала катастрофа - в новорічну ніч сталася пожежа, яка знищила всі цеха. Проте, в 1954 році робота підприємства була відновлена. З тих пір воно стрімко розвивається і активно поставляє меблеву фурнітуру по всьому світу: спочатку до Швейцарії і Франції, а з 1977 року в США. У 80-х роках відкриваються філії в Австралії, Канаді, Італії, Нідерландах, Сінгапурі та Японії. У 2000-х року Хафель взяв вектор на розвиток торгівлі в Східній Європі і в Китаї.

Хефеле сьогодні - це лідер на світовому ринку меблевої і будівельної фурнітури з оборотом понад 1 млрд. євро, в його активі 37 дочірніх підприємств із загальною кількістю співробітників більше 8000 чоловік. Hafele належить патент на систему стяжок Minifx, що стала дуже популярною в світі. Компетентність і результати роботи Хефель високо оцінені в усьому світі: представниками торгівлі, меблевої сфери, а також проектувальниками, забудовниками, дизайнерами та архітекторами.

Переваги фурнітури Hafele

Фурнітура для розсувних систем Hafele є чудовою альтернативою класичним поворотним петлям бо:

 • зроблена з довговічних матеріалів (оцинкована сталь, полімери);
 • зручна в експлуатації;
 • економить вільне місце в будинку;
 • презентабельно виглядає;
 • сумісна зі скляними панелями різних розмірів;
 • швидко збирається, її можна встановити самостійно за інструкцією;
 • гарантує стабільне функціонування скляних конструкцій при постійних навантаженнях.

Німецьке оснащення преміальної якості

Широкий асортимент бренду дозволяє вибрати і купити Hafele в Києві в багатьох точках, але не всі офіційно представляють Hafele в Україні. Наприклад, одним із самих популярних рішень бренду в сфері розсувних систем є Slido. Ця система буває:

 • З верхньою і нижньою направляючою. Являє собою дві однакові по виконанню рейки, по яких рухаються роликові механізми, прикріплені до полотна. Таке рішення забезпечує легкість відкривання, хорошу стійкість до інтенсивної експлуатації.
 • З одною верхньою направляючою - більш простий варіант, підвісний, що передбачає внизу лише планку, яка дозволяє дверній панелі уникнути перекосів через механічний вплив, фіксуючи її нижню частину.
 • З механізмом для розсувних скляних дверей каскадного типу.
 • З потужними амортизаторами шини і направляючим роликом, блоками для кріплення кабелю, а також кабелем з оболонкою без пластмаси.

Параметри комплектів Slido від Hafele

 1. Шарикопідшипниковий ролик механізму.
 2. Можливість регулювання дверної стулки по висоті.
 3. Підвішування за допомогою пригвинченого профілю.
 4. Конфігурації з втяжним амортизатором і без елемента.
 5. Фурнітура використовується для одностулкових або двостулкових скляних і дерев'яних дверей.
 6. Стандартна комплектація: роликові елементи, фіксатори полотна, рейки з кріпленням до корпусу, обмежувачі, стопори.
 7. Додаткова комплектація: доводчики, електроприводи для автоматичного відкриття і закриття.

У каталозі компанії ЕффектПроф Slido можна знайти без демпфера, з одно- і двостороннім демпфером.

Дізнатися докладніше про розсувні системи для дверей Hafele, почати співпрацю з EffectProf і оформити перше замовлення - легко. Просто залиште заявку на нашому сайті, і фахівець відділу продажів зв'яжеться з Вами.

Мова

Валюта

Сервіс

Особистий кабінет

Кошик порожній
Вхід або Реєстрація