EffectProfПоказані 1 - 24 з 56 товарних позицій


Фурнітура EffectProf (ЕффектПроф) в Києві

Стіни зі скла, вхідні системи, балюстради - складові інтер'єрів, що набирають популярність у вітчизняному житловому будівництві. Вони красиві, прості, одночасно надійні і практичні. Скляні двері та перегородки візуально розширюють простір, створюють особливу атмосферу, затишок і стиль. Але перш, ніж такі конструкції стануть частиною вашого будинку або офісу, важливо забезпечити їх надійність і стійкість. У цьому допоможе фурнітура для скляних дверей EffectProf.

Продукція українського виробництва створена на основі багаторічного досвіду і компетенції персонала, є пріоритетною для сотень вітчизняних будівельних і дизайнерських компаній. Не меншу популярність фурнітура ЕффектПроф має і серед рядових споживачів.

Більше 10 років на ринку

Свою діяльність компанія EffectProf початку в 2009 році в Києві. Спочатку це була маленька команда, яка, за рахунок вузької спеціалізації, швидко завоювала довіру своїх клієнтів. Незабаром було організовано власне виробництво алюмінієвого профілю для скла. Крім профілю, не малу частку продукції займає фурнітура ЕффектПроф: установчий профіль для дверей, направляючі, приховані плінтуса і багато іншого можна знайти в пропозиції компанії.

Виробничі потужності EffectProf знаходяться відразу в двох країнах. Колектив фахівців в Україні працює з єдиною метою - закривати потреби нашого ринку у високоякісних скляних системах з алюмінієвим профілем. Ми пропонуємо власні інженерні рішення і оперативно реагуємо на живі потреби ринку, закриваючи свою лінійку новими, економічно вигідними рішеннями.

відкрити
Коробки для скляних дверей
відкрити
Коробки для прихованого монтажу
відкрити
Профіль зажимний для скла
відкрити
Профіль для розсувних систем

Переваги фурнітури EffectProf

Скло вважається одним з улюблених матеріалів серед дизайнерів, які вони використовують для облаштування душових кабін, ванн, СПА. Щоб оформити кімнати, прозорий матеріал застосовується зі спеціальною фурнітурою з металу. Такі рішення:

 • забезпечують правильну роботу сантехніки, безпеку конструкції, її ізольованість від основного простору кімнати;
 • розширюють можливості при розробці та реалізації скляних конструкцій, які відрізняються за складністю виконання;
 • акцентують увагу навіть на найдрібніших інтер'єрних елементах;
 • відповідають високим гігієнічним нормам (дозволяють легко мити конструкції без використання хімії та мийних засобів).

Фурнітура для душу в Києві від компанії ЕффектПроф - це допоміжне оснащення для облаштування розпашних і розсувних систем, добре проявили себе на об'єктах в Україні та Європі: лазнях і готельних комплексах, офісних і фітнес-центрах, салонах краси і домашніх санвузлах.

Для чого можна купити EffectProf в Києві? Виробник алюмінієвих систем для скла №1 в Україні представляє і реалізує фурнітуру:

 • для маятникових систем;
 • для міжкімнатних скляних дверей;
 • для дверей прихованого монтажу;
 • для розсувних систем;
 • для скляних дахів і огорож;
 • фурнітуру для душових кабін.

Наш досвід дозволяє забезпечити кожного клієнта потрібним йому товаром.

Фурнітура для душових кабін EffectProf

В каталозі ЕффектПроф представлені рішення для душових кабін в кольоровій гамі PSS, ідеально поєднуються з інтер'єром в будь-якому стилі. Фурнітура розрахована під плоске і фігурне скло товщиною 8-12 мм. Основні типи продукції в розділі фурнітури для душових кабін - труба EffectProf і фіксатори для неї, а також ущільнювачі, штанги, профіль (зі спеціальними пластинами, що приховують гвинти-кріплення). Особливу увагу звертає на себе петля-планка EffectProf, яка вмонтовується між елементами скла, а також для фіксації прозорого матеріалу зі стіною. Застосування цієї та іншої фурнітуру значно полегшує проектування ніші, кутової або винесеної душової кабіни, не порушуючи її естетику.

Бездоганними козирями оснащення ЕффектПроф є:

 • практичність;
 • тонкий, вишуканий дизайн;
 • висока надійність;
 • зносостійкість;
 • безпека;
 • ідеальне калібрування.

На сьогодні це оптимальні рішення для таких приміщень, як сауни, лазні, басейни, СПА.

Фурнітура для маятникових систем EffectProf

Забезпечує комфортну експлуатацію дверей в будівлях з підвищеним трафіком. Таку оснастку можна побачити, наприклад, в торгових центрах або метро. Елегантна форма виробів відображає значення всього приміщення. До прикладу, ручки офісні, замки для маятникових систем, нижні і верхні петлі, доводчики, швелер EffectProf, відповідні частини... Фітинги виконані з нержавіючої сталі, стійкі до корозії і механічних пошкоджень. Вся фурнітура для маятникових систем розрахована на багаторічну експлуатацію без втрати робочих властивостей і зовнішньої привабливості.

Фурнітура для міжкімнатних скляних дверей EffectProf

Гарантує надійність і довговічність скляних перегородок. Елементи підбираються залежно від конфігурації дверей, їх розміру та ваги. Вони здатні витримувати значні навантаження. В каталозі ЕффектПроф доступні: ручки, петлі, замки на дверне полотно EffectProf, а також взаємозамінні компоненти. Особливим попитом серед стилістичних рішень користується фурнітура з глянцевою поверхнею.

Фурнітура для дверей прихованого монтажу EffectProf

Застосовується там, де потрібно візуально приховати елементи дверних систем, одночасно, поліпшити їх теплові показники. Деталі оснащення, представлені на нашому сайті - міжкімнатні замки, відповідні планки, бойлера, алюмінієві декоративні накладки EffectProf. Продукція гарантує безшумність і довговічність всієї конструкції, ідеально підходить для будь-яких дверей. Від спалень, готельних номерів, апартаментів до ванних кімнат і комор. Вартість оснащення в нашій компанії залежить від матеріалу виробництва і покриття.

Фурнітура для розсувних систем EffectProf

Розширює можливості по організації вхідних груп в будь-якому проекті. З її допомогою легко досягти поділу приміщень на робочі зони, «виграти» додатковий простір, тим самим створивши сприятливу атмосферу внутрішнього дизайну кімнат, в яких ви будете жити і працювати. Зокрема, фурнітура відмінно підходить для габаритних масивних дверей зі скла (наприклад, для терас, гардеробних). Ролики легко, плавно і безшумно пересувають стулки таких дверей, ручки стійкі до зносу, а мінімальні пороги не є перешкодою для дітей і людей поважного віку.

Фурнітура для скляних дахів і огорож EffectProf

Сприяє легкому і відносно швидкому монтажу зовнішніх конструкцій і бар'єрів: прозорих стін і дахів, огорож терас, балконів, сходів, парапетів, басейнів. Подібне виконання розширює простір, одночасно, надаючи кращий доступ денного світла в приміщення. Елементи з нержавіючої сталі не схильні до іржі, стійкі до температурних перепадів, добре виконують свою функцію багато років. Серед фурнітури EffectProf для скляних дахів і огорож: ванти, стійки-кріплення, кріплення.

Мова

Валюта

Сервіс

Особистий кабінет

Кошик порожній
Вхід або Реєстрація