AGB


Фурнітура AGB (АГБ, ЕйДжіБі) в Києві

Цінуйте тихе, безшумне закривання дверей? Тоді для Вас фурнітура AGB! Провідний італійський виробник створює дверні елементи для внутрішніх і зовнішніх дверей і вікон, впроваджуючи інноваційні технології та преміальні матеріали. Кращі зразки сучасної дизайнерської продукції AGB (ЕйДжіБі) в Україні представлені на нашому сайті.

Історія бренду AGB

Підприємство засноване в 1947 році в Італії з ініціативи Антоніо Албана, який, продовжуючи справу свого батька - коваля Джакомо, почав виробляти петлі і аксесуари для кованих воріт, дерев'яних дверей, і вікон.

У 1953 році Антоніо формує невелике виробництво, а ще через 15 років AGB стає великим промисловим підприємством, що базується в місті Романо-Д'еццеліно, в провінції Віченца в Італії (Romano d'Ezzelino, Vicenza, Italy). У 80-90-х роках компанія бере курс на завоювання міжнародних ринків, в 2000-му відкриває новий високоавтоматизований склад.

В даний час фурнітура АГБ виробляється на 4-х заводах загальною площею 72 тис. квадратних метрів. На європейському ринку продукція AGB займає близько 70% від загального асортименту, а 20 тисяч найменувань активно продаються в 110 країнах по всьому світу.

Фурнітура для прихованих дверей AGB, ключові переваги

Висока якість товарів бренду підтверджено низкою сертифікатів міжнародного рівня, а їх елементи проходять суворий контроль якості на всіх етапах виробництва.

Основні переваги продукції AGB:

  • Широкий асортимент. Включає: врізні і магнітні замки, засувки, циліндри, дверні петлі і багато іншого;
  • Сучасний дизайн. Технологічно передова і, в той же час, красива продукція - дизайн кожного елемента мінімалістичний, чистий і лінійний;
  • Колосальна палітра кольорів - дозволяє з легкістю підібрати дверну фурнітуру в залежності від загального оформлення інтер'єру приміщення;
  • Безпека. AGB пропонує ряд аксесуарів, розроблених і випробуваних для забезпечення сертифікованої стійкості до злому;
  • Інноваційність. Завдяки суворим випробуванням, проробленим в лабораторії досліджень і розробки AGB Lab, компанія має безпрецедентні ноу-хау у виготовленні фурнітури для поліпшення якості дверних систем;
  • Гарантія. Становить 10 років на всі товари від виробника AGB.

Купити AGB в Києві... Шукаєте, де замовити італійську фурнітуру для дверей за хорошою ціною? В асортименті ЕффектПроф! Що саме з продукції AGB можна купити у нас?

Дверні замки AGB (АГБ, ЭйДжиБи)

Mediana Polaris - це магнітний замок нового покоління, рекомендований для монтажу в міжкімнатні двері з тонкими контурами. Має виняткову безшумністю при закриванні і високу точність механічних елементів, що забезпечують легкий і плавний хід ручки і ключа.

Металева основа дверного механізму доповнена карбоновим (поліуретановим) язичком без виступів на передній частині (засувка втягнута всередину корпусу, на одному рівні з планкою на дверний стулці). При ударі об металеву відповідну частину (вмонтовану в дверний короб) карбоновий язичок дає тихе закривання, оскільки контакт пластика і металу створює звук набагато тихіше, ніж удар металевого язичка об метал відповідної частини. Недолік у вигляді повороту язичка замка тут також вирішено - симетрична засувка-магніт виконана таким чином, що не потрібно вибирати між лівим або правим відкриванням дверей.

В каталозі EffectProf, замки AGB купити, можна для всіх типів застосування: міжкімнатних і вхідних дверей, а також розсувних і складних. Вироби мають матові або хромовані поверхні, в комплекті матові планки до них. Останні дають можливість створювати унікальні замки неповторної форми і компактних габаритів, поєднуючи естетику, довговічність і ідеальне закривання.

Дверні ручки AGB (АГБ, ЭйДжиБи)

Каталог дверних ручок італійського виробництва включає:

  • круглі ручки - елегантні, функціональні, латунні або сталеві ручки, які підходять до замків для розсувних міжкімнатних дверей. Завдяки запатентованому рішенню встановлюються просто і швидко;
  • квадратні ручки - взаємозамінні з круглими ручками і особливо підходять для дизайнерських дверей з мінімалістичним дизайном;
  • овальні ручки - доступні різні версії, всі ручки комплектуються пластиною підтримки для простої і швидкої установки;
  • DUETTO - моделі для складних дверей. Вертикальне переміщення направляючої забезпечує закриття замка на верхній перемичці рами, з точною фіксацією двері. Разом з ручками спеціального виконання гарантує ефективність і функціональність запірної системи.

Мова

Особистий кабінет

Кошик порожній
Вхід або Реєстрація